O nás

Společnost STAJAM je ryze českou společností, zabývající se především internetovým prodejem. Našim zákazníkům nabízíme široký sortiment elektroniky, fototechniky, bílého zboží, výpočetní techniky, a veškerého příslušenství. V současné době provozujeme tři specializované internetové obchody videomarekt.cz bilelektro.cz a pcprodejna.cz O každý z našich obchodů se stará tým odborníků, kteří jsou schopni našim zákazníkům poskytnout ty nejkvalitnější služby a zodpovědět jim veškeré jejich dotazy ke kterémukoliv výrobku.


Filozofie společnosti

Nechceme být další tuctovou společností, kterých je na českém internetu velmi mnoho. Našim zákazníkům přinášíme vždy o něco víc, proto klademe velmi velký důraz na zákazníka a na jeho maximální spokojenost. Každý z našich obchodů musí splňovat naše firemní heslo "Pro Váš spokojenější nákup".


Co děláme?

  • Nesnažíme se prodávat všechno co prodávat lze, ale děláme pouze to, čemu rozumíme!
  • O každý za našich obchodů se stará několik odborníků z dané oblasti, proto jsme schopni všem našim zákazníkům velmi kvalifikovaně poradit.
  • Ke každému zboží se snažíme prodávat také široký sortiment příslušenství
  • Snažíme se veškeré zboží prodávat za nejnižší možné ceny.V čem se odlišujeme od konkurence?

  • Snažíme se vcítit do role našeho zákazníka a maximálně mu vyjít vstříc.
  • Každý zákazník má jiné potřeby a proto ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme individuálně.
  • V centru Prahy provozujeme kamenou prodejnu, kde si naši zákazníci mohou převzít objednané zboží, přijít se s námi poradit či uzavřít úvěrovou smlouvu.
  • Pokud máte do prahy daleko, můžete využít možnosti si vyřídit úvěr na dálku. Pokud si nejste jisti, jak na to, kontaktujte naši infolinku.
  • Většinu námi prodávaného zboží jsme schopni expedovat do 24 hodin.Partneři

Jelikož děláme jen to, čemu rozumíme, spolupracujeme s několika dalšími internetovými obchody, které poskytují sortiment, kterému my nerozumíme, a proto jej ani nemáme v naší nabídce. Veškeří naši partneři patří se svými internetovými obchody ke špičce na českém trhu. Naše společnost si své partnery velmi pečlivě vybírá, a vyžaduje od nich služby na špičkové úrovni. Obchod, který by nesplňoval velmi přísné kritéria - především maximální vstřícnost k zákazníkovi - nemohl by být naším partnerem.

Partneři: popron.cz mobilky.cz axet.cz a hrnce.cz


Co je naším cílem?

Snažíme se, aby všichni naši zákazníci byli vždy maximálně spokojeni a rádi se k nám vraceli.